Fatma Turgut, Model grubunun dağılma sürecini anlattı

Model Grubu’nun solisti Fatma Turgut, geçtiğimiz günlerde attığı “Bekle deyip gittiler, ben bekledim onlar gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi. Model bitti arkadaşlar” tiwit’iyle ünlü müzik grubunun hayranlarını şoke etmişti.

Grubun dağılma sürecinin perde arkasını Fatma Turgut ayrıntılı bir şekilde açıkladı. Bu sona eriş sürecinde büyük acı çektiğini anlatan ve “İki ay kanlı gözyaşları döktüm” diyen Turgut, arkadaşlarının kendisini yarı yolda bıraktığını söyledi.

“TEK BAŞIMA DEVAM EDECEĞİM”

Turgut, “Arkadaşlarım bana 1 Haziran’da gidip 30 Temmuz’da döneceklerini söylediler. Ekim, kasım, aralık derken gelmediler. Ne yapacaktım dikiş nakış kursuna mı gidecektim” diyerek yalnız bırakılmasına adeta isyan etti. Turgut, müzik hayatına tek başına da olsa devam etmem kararının kesin olduğunu da sözlerine ekledi. Sanatçı şubatta bir single çıkaracak.

UKRAYNALI BİR SOLİST BULUNDU AMA

Öte yandan Fatma Turgut, grup arkadaşlarının ABD’ye giderken kendisini istemediklerini ve ana dili İngilizce olan bir kadınla anlaşıp şanslarını bu ülkede denemek istediklerini söyledi. Grup elemanlarının Turgut’tan ayrı olarak gittikleri ülkede bir Ukraynalı kadın vokalist buldukları ancak anlaşamadıkları için vokalist arayışlarının devam ettiği ortaya çıktı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.