gazetemag tv

Fatih Ürek Nazarel firmasının gelinlik defilesinde podyuma çıktı

Eğlence hayatının en eğlendiren sanatçısı Fatih Ürek Nazarel firmasının gelinlik defilesinde podyuma çıktı. Birbirinden ünlü mankenlerin podyuma çıktığı defilenin sonunda Irmak Atuk ile podyumda beyaz smokini ile boy gösteren Fatih Ürek performansı ile mankenlere taş çıkardı. Defilede 3 şarkı okuyan Fatih Ürek’in beyaz smokini ile görenler Damat Fatih yorumları yaparken Parmağındaki 10 kratlık dev pırlanta yüzük defilenin en çok konuşulan unsuru oldu. Yurtdışında dünyaca ünlü erkek popstarların pırlanta yüzük takma Moda’sının ilk öncüsü Ürek oldu. Ünlü oyuncu Tuğba Melis Türk’ün de yalnız bırakmadığı gece de ünlü sanatçı Defile öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Fatih Ürek’e 100.000 USD değerinde olduğu öğrenilen gelinleri kıskandıran tek taş yüzüğünün fiyatı sorulunca Tek taşımı kendim aldım esprisi ile cevap verdi. Yüzüğün gerçek fiyatı hakkında yorum yapmadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.