Fatih Ürek, haciz şoku yaşadı

2018 yılında işadamı Hayri Yazıcı’nın firmasından Bodrum’da bulunan Grand Yazıcı Villaları’ndan süper lüks bir villa satın alan Fatih Ürek’e, önceki gün Hayri Yazıcı tarafından haciz gönderildi.

Kanal D ekranları için çektiği Gelinim Mutfakta Programı’nın çekildiği İstanbul Ayazağa’da bulunan TvS Stüdyolarına gelen haciz memurları, Ürek’in lüks aracını haczettiler. Ayrıca banka hesaplarına da el koyulduğu bilgisine ulaştık.

“VİLLANIN YARISINI ÖDEDİ, YARISI İÇİN DE ÇOK ÇALIŞIYOR” HABERLERİ ÇIKMIŞTI

Fatih Ürek’in Bodrum’dan aldığı villası için medyada “Villanın ücretinin yarısını nakit ödedi, diğer yarısı için çok çalışıyor” haberleri yapılmıştı.

HAYRİ YAZICI HAKKINDA ÇIKAN BU HABER HAKKINDA BİR AÇIKLAMA YAPTI!!!

Hayri Yazıcı bir açıklama gönderdi Avukatı aracılığıyla

Müvekkil Yazıcı Turizm Tesisleri A.Ş kurumsal bir firma olup Sn Fatih ÜREK in imzaladığı senetten dolayı icra takibi başlatmadan önce senette yazılı olan kendisinin de devlete adresim diye beyan ettiği resmî mernis adresine banka ve noter kanalıyla ihtarname göndermiştir.Borcun ödenmemesi üzerine Fatih ÜREK hakkında icra takibi başlatılmış ve işlemler yapılmıştır.Sn Fatih ÜREK devletten yaşadığı gerçek adresi sakladığı için icra dairesi tarafından kendisine ulaşılamamış bu yüzden mahkeme kararı alınarak işlemler yapılmıştır. Sn Fatih ÜREK tarafından yapılan maksatlı açıklamaların aksine şirketimizin sahibi Turizmciliğin duayeni Sn Hayri YAZICI’nın ülkemiz turizmini geliştirmek adına daha önemli işleri bulunmakta olup bu hoş olmayan durumu internet sitelerindeki haberlerden duymuştur.Bu maksatlı gerçek dışı açıklamalar için gerekli suç duyuruları tarafımızca yapılacaktır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Yazıcı turizm tesisleri A.Ş hukuk müşaviri Av Emrullah GÖZCÜ

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.