Fatih Terim’den Tarık Çamdal kararı

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, takımda istenmeyen futbolcularla görüşme yapacak.

alatasaray’da uzun süredir kadroya bile giremeyen Tarık Çamdal’ın geleceği de merak ediliyor. 7 Temmuz’da sezon başı hazırlık kampı için İsviçre’ye gidecek olan Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim de bu süreye kadar kadroda düşünmediği oyuncularla görüşecek.

Bugüne kadar ayrılık için ikna edilemeyen ve defalarca kadro dışı kalmasına karşın Galatasaray’dan ayrılmayan Tarık Çamdal ile bu kez Fatih Terim görüşecek.

Bugüne kadar yöneticilerin yaptığı görüşmeler, menajeri ile olan temaslarda sonuç alamayan Galatasaray’da devreye şimdi Terim girecek. Fatih Terim, Tarık Çamdal ile ayrılması için önemli bir görüşme yapıp ikna etmeye çalışacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.