Fatih Terim ve Löw bir araya geldi

Almanya Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile İstanbul’da bir araya geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, samimi ve dostane bir ortamda geçen görüşmenin yaklaşık bir saat sürdüğü bildirildi.Görüşmede futbolun bugünü ve geleceği hakkında görüşlerini paylaşan iki teknik adamın, ülkelerinin futbolları hakkında fikir alışverişinde bulunduğu kaydedildi.

TÜRK KAHVESİ İÇTİLER

Fatih Terim ile görüşen Löw’ün Türk kahvesi içtiği de dikkatlerden kaçmadı.Fatih Terim’in, Almanya’daki Türk popülasyonunun Türkiye için önemine değinerek, orada yaşayan Türkler için de futbolun çok değerli olduğunu vurguladığı belirtildi.

Görüşmede hem federasyonlar arası hem de iki ülke milli takım teknik heyetleri arasında yakın ilişki kurulmasının önemi konusunda fikir birliğine varıldığı açıklandı.Terim ve Löw’ün tekrar bir araya gelmek üzere karşılıklı başarı dileklerinde bulunduğu vurgulandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.