gazetemag tv

Fatih Altaylı’dan Sedat Peker’e ‘teşekkür

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Sedat Peker’in kendisine yönelik söylediği “Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır” sözlerine köşesinden yanıt verdi. Altaylı “Beni hâlâ öldürtmemiş olduğu için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sedat Peker’in adamları olduğu sürülen kişilerin yayınladıkları işkence videosu üzerine bir yazı kalem alan ve ardından Peker’in tepkisini çeken Altaylı bugün ‘Hangisi Güçlü’ başlıklı köşe yazısında Peker’e ‘teşekkür’ etti.

‘UMARIM BU TAVRINI SÜRDÜRÜR’

Altaylı’nın bugünkü yazısından ‘Teşekkürler Sayın Peker’ başlıklı bölüm şöyle:
“Sedat Peker Bey, geçen günkü yazım üzerine bir açıklama yaptı.

Açıklamasının özü şu:

‘Seni hâlâ öldürtmemiş olmam, mafya olmadığımın kanıtıdır.’
Kendisine beni hâlâ öldürtmemiş olduğu için çok teşekkür ediyorum.
Umarım bu tavrını sürdürür.
Durduk yerde merhum gazeteci olmaya niyetim yok.”
Altaylı, pazar günü Sedat Peker’in adamları olduğu sürülen kişilerin yayınladıkları işkence videosu üzerine bir yazı kalem almıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.