gazetemag tv

Fatih Altaylı’dan Acun’a “Yetenek Sizsiniz”çağrısı

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşan Yetenek Sizsiniz programı için demediğini bırakmadı.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Yetenek Sizsiniz yarışmasını diline doladı.

“Yetenek Sizsiniz” programı benim bu ülkeye olan inancımı köreltmekten başka bir işe yaramıyor. ” diyen Altaylı, programın başka ülkelerdeki versiyonlarını izlediğini ve bizim ülkemizde yayınlananla büyük fark olduğunu belirtti.

“O programların seçmelerinde ilk başta elenenlerden birini alın, bizim ülkede tartışmasız şampiyon olur” ifadelerini kullanan Fatih Altaylı Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulundu:

Sevgili Acun, bu programı artık yayınlama ne olursun! Vallahi de billahi de başka bir ülkeden biri izler de “Yetenek düzeyimizi görür” diye utanıyorum.

İşte Altaylı’nın bugünkü yazısından “Yeteneksizsin Türkiye” başlıklı o bölüm:

Acun Ilıcalı’nın yaptığı “Yetenek Sizsiniz” programı benim bu ülkeye olan inancımı köreltmekten başka bir işe yaramıyor.
Şaka yapmıyorum, gerçekten durum bu.
Aynı programın başka ülkelerdeki versiyonlarını izliyorum Digitürk üzerinden.
O programların seçmelerinde ilk başta elenenlerden birini alın, bizim ülkede tartışmasız şampiyon olur.
Bizde ağzıyla garip gürültüler yapan çocuklar, ilkokul müsameresinden beter cambazlık gösterileri, izlerken utandığım dans grupları, 3. Sınıf hatta 5. Sınıf illüzyonistler.
Allah aşkına imkânınız var ise açın aynı programın Amerikan, İngiliz, hatta Rus versiyonlarını izleyin.
Bu kadar mı fark olur.
Bir ülkenin bu yarışmaya soktuğu “sözde yetenekler” bu kadar mı “kabız” olur!
Sevgili Acun, bu programı artık yayınlama ne olursun!
Vallahi de billahi de başka bir ülkeden biri izler de “Yetenek düzeyimizi görür” diye utanıyorum.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.