Faruk K’ nın yeni single çalışması ‘Hep Beraber’ yaz aylarına renkli bir giriş yapıyor

Bestesi Sinan Yıldız ve Murat Güneş’e , sözleri Murat Güneş’e ait olan şarkı İskender Paydaş‘ın güçlü aranjesiyle yazın hit şarkılarından biri olmaya hazır.

Orijinal haliyle müzikseverlerin karşısına çıkacak olan Hep Beraber’in eğlenceli sözlerini bir de Dj İlkan Günüç’ün remix versiyonuyla duyacaksınız.

Hep Beraber, Dünya merkezi olan New York’ta 30 kişilik ekip tarafından büyük titizlik ve eğlenceli görsel efektleriyle kliplendirildi. Şehrin hayal semtlerinden oluşan görüntüler ile Manhattan, Brooklyn Bridge, Harlem ve Time Square meydanının büyüsünde özel izinle çekilen video klibin yönetmen koltuğunda Serdar Ener oturuyor.

Albüm kapak tasarımı, Cartoon İllüstrasyon olarak Melih Ahmet Özkok tarafından hazırlandı.

Şarkıya pop müziğinin güçlü yorumcusu Zeynep Dizdar vokali ile büyük enerji kattı.

Şarkı DMC (Dogan Müzik Yapım) tarafından tüm digital platformlarda yayınlandı..

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.