Farah Zeynep Abdullah, sessizliğini üç ayrı projeyle bozmaya hazırlanıyor

Uzun bir süredir ekranlardan uzak duran oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sessizliğini üç ayrı projeyle bozmaya hazırlanıyor.

Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ve ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizileriyle yıldızı parlayan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, geçtiğimiz aylarda İngiltere’ye geri taşınmıştı. Uzun bir süredir de ekranlarda boy göstermeyen güzel oyuncunun, üç ayrı projeyle geri döndüğü öğrenildi.

ESKRİM DERSLERİ ALMAYA BAŞLADI

Bir tiyatro oyunu ile bir müzikal için sunulan teklifleri kabul eden Abdullah, ekim ayında da yeni sinema filminin çekimlerine başlayacak. Abdullah’ın, şimdilik detayları sır gibi saklanan filmdeki rolü için eskrim dersleri almaya başladığı da öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.