Fahriye Evcen oğlu Karan’a gelen yorumlara kahkaha attı!

2017 yılında evlenen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çiftinin 9 ay önce dünyaya gelen Karan’ın fotoğrafları dün ilk kez görüntülendi. Evcen, sosyal medyada büyük yankı uyandıran fotoğrafa yapılan yorumları ise kahkaha atarak takip etti.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit 2017’de evlenmiş, oğulları Karan da 9 ay önce dünyaya gelmişti.

ASTRONOMİK RAKAMLARI REDDETMİŞLERDİ

Çifte, Karan’ın bir kare fotoğrafı karşılığında astronomik rakamlar teklif edilmişti. En son Dubai’deki bir dergi 1 milyon dolar önermişti. Ancak ikisi de “Hayır” demişti. Fahriye Evcen dün sürpriz yaparak Karan’ın fotoğraflarını ilk kez Instagram’da paylaştı.

blank

BEĞENİ REKORU KIRDI

Burak Özçivit’in çektiği kareler 3 saatte 1.5 milyon beğeni alarak rekor kırdı. Fahriye Evcen “Nazardan korkmuyor musun?” diye soran ünlü arkadaşlarına “İnsanların güzellikle baktıklarını, güzel enerji aldığımızı hissediyorum” dedi.

Burak Özçivit ise “Bebek şimdiden yakışıklı. Tıpkı babası” diyen dostlarına “Oğlum annesine benziyor. Huyu da ben” cevabını verdi.

blank

Karan’a sosyal medyada şöyle yorumlar geldi:

■ 2040 Best Model’i doğurmuşsun

■ Bebek dediğin tatlı olur, bu bildiğin yakışıklı

■ Burak Özçivit’e güncelleme gelmiş

■ Fahriye, Burak’ın yeni versiyonunu doğurmuş

■ Çocuğa doğmadan Instagram açmakta haklılarmış

■ Türkiye’nin en güzel kadını, en yakışıklı çocuğunu doğurmuş

■ Ya sen bebeksin bebek. Bu ne karizmatik bakış!

Oyuncu Fahriye Evcen 9 aylık oğlu Karan’ın yüzünü gösterdi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.