gazetemag tv

Fahriye Evcen kıskandı Burak Özçivit engelledi

Rus manken krizi…. Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen’in kendisine yorumlarda bulunan Victoria Bonya’yı kıskanması üzerine çareyi engellemekte buldu.

Burak Özçivit, Instagram’da koyduğu fotoğraflarını beğenip altına yorumlar yazan Rus manken Victoria Bonya’yı engelledi. Geçen sene İranlı model Mahlagha Jaberi vakasından sonra, Özçivit’in fotoğrafına Rus model Victoria Bonya ‘Yakışıklı’ yorumu yaparak dikkatleri üzerine çekmişti. Bonya kısa bir süre sonra sanal âlemde yine ortaya çıktı.

BURAK ARTIK EVLİ

Bonya’nın yakışıklı oyuncu için yaptığı yorumlar Özçivit’in eşi Fahriye Evcen’i rahatsız etti. Evliliklerinde küçük çaplı krizler yaşayan ikiliden Burak Özçivit, çareyi Victoria Bonya’yı engellemekte buldu. Bu mesajlardan rahatsız olan ikilinin fanları da “Burak’ın peşini bırak o artık Fahriye ile evli” şeklinde yorumlar yaptı. Akşam

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.