gazetemag tv

Ezgi Mola: Kadının kadına yaptığı şiddetten nefret ediyorum

Ömür Gedik, sosyal medya hesabından kısa şort giymiş bir kişinin popo görüntüsünü paylaşarak “Böyle şort giyilir mi? Giyilmez mi?” tartışması başlatmıştı. Geçtiğimiz gün görüntülenen Ezgi Mola, konuyla ilgili “Kadının kadına yaptığı şiddetten nefret ediyorum.” dedi.

Ömür Gedik’in “İstanbul AVM’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu ayıp sınırını aşmış durumda” gönderisi geçtiğimiz günlerde sosyal medyada büyük tartışma yarattı. Önceki gün City’s AVM’de görüntülenen Ezgi Mola da Gedik’e tepki gösterdi. Mola, “Bu konuya girmek bile çok çirkin bence. Kadınlar birbirlerine en büyük şiddeti gösteriyor.” dedi.

‘BUNLAR KİMSEYİ İLGİLENDİRMEZ’

Ezgi Mola, sözlerine şöyle devam etti: “Kimseyi ne giydiğiyle ya da neyi tercih ettiğiyle değerlendirmesin. Bunlar kimseyi ilgilendirmez sonuçta. Kadının kadına yaptığı şiddetten nefret ediyorum.”

Ömür Gedik şort olayında geri adım attı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.