gazetemag tv

Ezgi Mola, Çeşme’de işletmeci sevgilisi ile daha fazla vakit geçirmek için villa kiraladı

Oyuncu Ezgi Mola, Çeşme’de işletmeci sevgilisi Mustafa Aksallı ile daha fazla vakit geçirmek için 2 katlı bir villa kiraladı.

Oyuncu Ezgi Mola, yaz sezonunu Çeşme’de geçirecek. Mola, Çeşme’de işletmecilik yapan sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın işleri nedeniyle 3 aylığına bir ev kiraladı. Sadece iş seyahatleri için İstanbul’a gidip gelen güzel oyuncu, iki katlı lüks villası için aylık 15 bin TL’yi gözden çıkardı. Mustafa Aksakallı’nın yoğun temposundan dolayı bir süreliğine Çeşme’de yaşayacak olan Ezgi Mola, böylelikle erkek arkadaşını da bir an olsun yalnız bırakmayacak. Sezon başladığında yurda dönecek olan güzel oyuncu, hemen akabinde Alice adlı müzikalinin çalışmalarına tam gaz devam edecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.