Eyüp Sultan Aylar, O Ses Türkiye tarihine geçti!

O Ses Türkiye yarışmasının geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde sahneye çıkan görme engelli yarışmacı Eyüp Sultan Aylar, söylediği Aynalar şarkısı ile kendisini izleyen herkesi mest etti. Aylar, yarışmaya Hadise’nin takımında devam edecek.

TV8 ekranlarında yayınlanan, Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye programının geçtiğimiz gün yayınlanan son bölümünde Salim Dündar’ın Aynalar şarkısını söyleyen Eyüp Sultan Aylar isimli görme engelli yarışmacı, programı izleyen herkesi kendisine hayran bıraktı. 4 jüri üyesini de döndürmeyi başaran Devlet Konservatuarı mezunu ola Eyüp Sultan Aylar, seyircinin isteği üzerine Fikrimin İnce Gülü isimli parçayı da seslendirdi. Tüm stüdyonun alkışladığı Aylar, Hadise’nin takımına gitmeyi tercih etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.