Evren Penez “Kan Testi”

Türkçe rap müziğinin yeni nesil yorumcularından biri Olan Evren Penez, ilk profesyonel çalışması olan “KAN TESTİ” isimli single’ını Avrupa Müzik markasıyla yayınlıyor.

Sözleri Sanatçının Kendisine ait olan “KAN TESTİ” isimli şarkının müziği Evren Penez & Arda Gezer, düzenlemesi imkb Arda Gezer imzası taşıyor.

Evren Penez 2013 Yılında Türkçe rap’in önemli Diğer isimlerinden Olan Kırmızı, Keisan ettik Dj Sanat ‘ın jüri Olarak Yer Aldığı Bir müzik yarışmasında ‘DERİN İZLER’ şarkısıyla Birinci oldu. Çeşitli etkinliklerde de sahne alan sanatçı birçok çalışmaya da imza attı. Bunların çoğu yerin epey yanı Sıra Kanal D ‘de yayınlanan ‘HAYAT sarkisi’ 36. bölümünde sergilediği performansla dikkatleri Üzerine çeken genç yetenek, Ardından da Atv dizisinin’ de yayınlanan ‘BU ŞEHİR arkandan gelecek’ Adlı diziye Yaptığı “ZORLU Bi’ YOL” isimli şarkı ile Dönemin tr çok konuşulan rapçilerinden birisi olmayı BAŞARDI.

Evren Penez ‘e ait ‘KAN TESTİ’ isimli single’ı tüm dijital müzik platformlarında bulabilirsiniz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.