Evliliklerini sonlandıran Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin bir araya geldi

2018 yılında 12 yıllık evliliklerini sonlandıran Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin AVM’de bir araya geldi.

2006 yılında evlenen ve 12 yıl evli kaldıktan sonra 2018 yılında evliliklerini sonlandıran Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin geçtiğimiz gün çocukları Rodin ve Erdoğan’ın Sanem Oktar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Berfin Erdoğan ile birlikte bir alışveriş merkezinde bir araya geldi.

Alışveriş merkezine ilk olarak tek başına gelen Belçim Bilgin, aracını valelere teslim ettikten sonra bir restorana oturdu.

Daha sonra kızı Berfin ve oğlu Rodin ile alışveriş merkezine gelen Yılmaz Erdoğan da eski eşi Belçim Bilgin ile buluştu.

blank

Eski günlerdeki gibi hep birlikte aile yemeği yiyen çift, daha sonra restorandan ayrı ayrı çıktı. Aile fotoğrafı vermemeyi tercih eden ve aynı karede olmamak için gayret gösteren çift, vale noktasında araçlarını bekledikten sonra sarılarak ayrıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.