Estesante Clinic sahibi Şebnem Demir mahkemeden eli boş döndü

Geçtiğimiz hafta Cemiyet Hayatının tanınmış ismi Şebnem Demir’in sahibi olduğu Estesante Clinic ile ilgili Sikayetvar.com’a gelen şikayetlerden rahatsız oldu.

Geçtiğimiz hafta Cemiyet Hayatının tanınmış ismi Şebnem Demir’in sahibi olduğu Estesante Clinic ile ilgili Sikayetvar.com’a gelen şikayetlerden rahatsız oldu.

Demir, İstanbul Anadolu Asliye Mahkemesi’ne çıkan haberlerle alakalı tedbir kararı için başvurdu, mahkeme yaptığı incelemede Şikayetvar.com’a gelen şikayetleri değerlendirerek Şebnem Demir’e red kararı verdi.

PEKİ GEÇEN HAFTA NE OLMUŞTU? GÜZELLİK MERKEZİNE ŞİKAYETLER YAĞIYOR!

Güzelliğine düşkün bir çok kişinin sosyal medyadan ve şikayet sitelerine orijinal ürünler kullanmadıkları gerekçesiyle şikayet yağmuruna tutulan Estesante Clinic ile yapılan şikayetler Sağlık Bakanlığı’nı harekete geçirecek gibi gözüküyor.

İNSAN SAĞLIĞI HİÇE SAYILIYOR

Gelen şikayetlerin güzellik uğruna insan sağlığının hiçe sayıldığını ortaya koyuyor.

Şikayetvar.com adlı internet sitesine yapılan yorumlardan bazıları; Covid Salgını öncesi botoks yaptırmak için giden ancak botoksları tutmayanlardan oluşması dikkat çekiyor.

Sitede, operasyon sonrası kontrol için randevu almak isteyenlerin telefonlarına çıkmayanlar, yüksek fahiş fiyat, yüz botoksu ve yüz dolgusu yaptıranların ciddi derece göz sağlığı problemi yaşadıkları, daha genç görünmek isterken daha yaşlı bir görünüm olanlar, yüzünün yandığını iddia edenler, ücretini peşin ödeyip bir daha hiç bir şekilde tedavi sonrası kontrollerde sorunlar yaşayanlara kadar şikayetler bulunuyor.

FALİYETİNİ DEVAM ETTİRİYOR

Bir çok ünlü isminde müşterileri arasında yer alan Estesante Clinic hakkında yapılan şikayetler arasında yüz yanığının olması en çok dikkat çekeni.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler