Esra Bilgiç, dünyaca ünlü Victoria Secret’in marka yüzü oldu

Süslü Korkuluk dizisiyle Netflix’te yer almaya hazırlanan Esra Bilgiç, dünyaca ünlü iç giyim ve kozmetik markası Victoria Secret’in marka yüzü oldu. Esra Bilgiç, Victoria Secret anlaşması ile son dönemde reklam anlaşması sayısını ikiye çıkarmış oldu.

Rol aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi final yapar yapmaz yeni proje için el sıkışan Esra Bilgiç, Netflix için çekilecek olan Süslü Korkuluk dizisi ile el sıkıştı. 30 yaşındaki oyuncu bu dizide Çağatay Ulusoy ile partner olacak. Dijitale ilk adımını atan Esra Bilgiç, iki reklam anlaşmasına da imza attı.

ESRA BİLGİÇ VİCTORİA SECRET’İN MARKA YÜZÜ OLDU

Rol aldığı “Adanış Kutsal Kavga” filmi vizyona giren Esra Bilgiç, dünyaca ünlü iç giyim ve kozmetik markası Victoria Secret’in marka yüzü oldu.

Başarılı oyuncu, reklam filmi çekimleri için kamera karşısına da geçti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.