Eski sevgilisinin cimriliği Hande Erçel’i bıktırdı

Hande Erçel ile Mehmet Dinçerler aşkının bitiş nedeni ortaya çıktı. İddiaya göre iş adamının cimriliği Hande Erçel’i bıktırdı.

Saklambaç’ın haberine göre, popçu Murat Dalkılıç’la yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel’in eski sevgilisi Mehmet Dinçerler ile ayrılığının ardındaki sır perdesi aralandı.

2 ay birlikte olduğu Mehmet Dinçerler ile tek kare görüntü vermeyen oyuncu, iddiaya göre genç iş adamının elini cebine atmamasından şikayetçi olunca aşka son verdi.

“HİÇ PARA HARCAMIYORDU”

Ayrılık sonrası, “Artık işimle gündemde kalmak istiyorum” açıklamasını yapan Hande Erçel’in yakın dostlarına “Mehmet, iyi bir insandı ama çok cimriydi. Hiç para harcamıyordu” diye dert yandığı öğrenildi.

“İŞKOLİK MEHMET”

Hande Erçel’in, babasına ait kahve zincirinin başına geçerek kısa sürede başarılı olan 25 yaşındaki Mehmet Dinçerler’in işkolikliğinden şikayetçi olduğu da öne sürüldü. Aşkıyla baş başa kalmayı arzu eden oyuncu, iddiaya göre işadamının sürekli kendisine ait kafeye gitmek istemesinden de bıkınca aşkı noktaladı. Genç yaşına rağmen iş hayatında başarıyı yakalayan Mehmet Dinçerler’in yüzü aşkta gülmedi.

Murat Dalkılıç ise, Hande Erçel yanına taşınınca aşkı için kesenin ağzını açıp villanın dekorasyonunu yenilemişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.