gazetemag tv

Eski manken Demet Şener, 6 ay yaklaşamayacak

Edwina Sponza, eski manken Demet Şener’in kendisi hakkında hakaret içeren paylaşımlarda bulunduğunu iddia ederek, 6 ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırdı.

HER İKİ MAHKEMEDEN RET

Demet Şener’in, eşi İbrahim Kutluay’la yasak ilişki yaşadığını öne sürdüğü Sponza, Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvurarak Şener’den korunmak istediğini belirttiği bir dilekçe vermişti. Beykoz Mahkemesi’nin ret kararının ardından İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Sponza’ya buradan da olumsuz karar çıkmıştı.

ÜÇÜNCÜ KEZ BAŞVURDU

Bu sefer şansını Gaziosmanpaşa Aile Mahkemesi’nden yana kullanan Sponza, istediği sonuca ulaştı. Mahkeme, Sponza’nın talebini haklı bularak Şener’in, Edvina Sponza’ya karşı 6 ay süreyle şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Şener karara uymadığı takdirde zorlama hapsine tabi tutulacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.