Ertunç: 15 yaşımda müzik için evden kaçtım

Genç müzisyen Ertunç, yeni çalışması Derin Uykum’u geçtiğimiz aylarda yayınlamıştı. Farklı tarzıyla ve yakışıklılığıyla dikkat çeken ve oldukça beğeni toplayan şarkıcı hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

15 yaşında müzik yapmak istediğini fakat ailesinin müzisyenliği meslek olarak görmediğini, para kazanamayacağını düşündüğünü ve bu yüzden de karşı geldiğini söyleyen Ertunç, günlerce sokakta kaldığını itiraf etti.

Ailesinin ve o dönemdeki kız arkadaşının da müzik yapmasına ısrarla karşı gelmesiyle 17 yaşında tekrar evden kaçan genç şarkıcı, aylarca evine dönmediğini de ekledi.

Ertunç
Ertunç

Sesim Kısılmasın Diye Sokaklarda Dua Ettim

Müziğin çocukluktan bu yana vazgeçilmez bir parçası olduğunu söyleyen Ertunç, sokakta kaldığı dönemlerde para kazanabilmek için her gün sesi kısılmasın diye dua ediyordu. Sokakta kaldığı süre boyunca parklarda yatan ve sokak müzisyenliği ile para kazanan genç şarkıcı o günlerde kötü alışkanlıklar kazanmanın da eşiğinden döndüğünü söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.