Ertuğrul Gazi Kuruluş Osman’a geliyor!

Kuruluş Osman dizisine bir süredir Ertuğrul Gazi karakterinin dahil olması bekleniyordu. Diriliş Ertuğrul'da Engin Altan Düzyatan'ın canlandırdığı Ertuğrul Gazi'ye kimin hayat vereceği belli oldu.

Başrolünde Burak Özçivit’in oynadığı Kuruluş Osman dizisi Eylül ayında yeni sezonuyla ekranlarda olacak. Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisinde, Ertuğrul Gazi rolünü kimin canlandıracağı belli oldu.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN BEKLENİYORDU AMA…

Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Gazi’nin yaşlanmış halini usta oyuncu Tamer Yiğit canlandıracak. Yeşilçam’ın yakışıklı jönlerinden Tamer Yiğit ile imza aşamasına gelindi.

Tamer Yiğit
Tamer Yiğit

Burak Özçivit, Aslıhan Karalar, Burak Çelik, Alican Albayrak, Emel Dede ve Ragıp Savaş’ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Kuruluş Osman’ın çekimlerine Ağustos ayında başlanacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.