Ersun Yanal: Birilerinin istediği olmayacak. Biz şampiyon olacağız!

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, 2-1 kaybedilen Trabzonspor maçının ardından yaptığı açıklamada hakem Ali Palabıyık’a ateş püskürdü.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal Trabzon maçının ardından açıklamalarda bulundu. Yanal’ın açıklamaları şu şekilde:

“Bu kadar çok gol pozisyonuna girdiğimiz, tamamen oyuna ve topa hakim olduğumuz, rakip sahada gol pozisyonu ürettiğimiz bir maçı maalesef kaybettik. Nizami golümüz verilmedi. Bu da bizi oldukça üzdü. Birilerinin istediği olmayacak. Daha oynanacak maçlar var. Henüz bu oldu şu oldu diye konuşmak için çok erken. Biz oynadığımız futbolla, katkımızla, duruşumuzla bu yarışta son sözü söyleyeceğiz. Birilerinin istediği olmayacak. Biz şampiyon olacağız!”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.