Ersay Üner, yeni şarkısı Gidiyorsun’u dinleyicilerle buluşturdu

Müzik ve sanat camiasına yön veren başarılı projelerinin yanı sıra solo kariyerindeki yükselişini de hızla sürdüren, Türkiye’nin en önemli besteci,söz yazarı ve yorumcularından olan Ersay Üner, yeni şarkısı Gidiyorsun’u dinleyicilerle buluşturdu.

Gidiyorsun isimli yeni çalışmasıyla standardize edilmiş müzik tarzını yıkarak deneysel ve güçlü bir proje ortaya koyan Ersay Üner, yenilikçi ve dinleyiciyi etkisi altına alacak yeni şarkısını müzikseverler ile paylaşıyor.

Dinamik bir aşk şarkısı olan Gidiyorsun’un sözleri, ayrılık acısını güncel ve farklı bir dille anlatıyor. Ersay Üner, şarkının düzenlemesi, altyapısı ve prodüksiyonu içinde yer alan TripHop, Rock ve Trap renkleriyle tam bir yeni Dünya Pop Sound’unu dinleyiciyle buluşturuyor.

Şarkının söz, müzik, düzenleme ve mix çalışmalarına imza atan Ersay Üner, 717 Digital isimli kendi yapım firmasından yayınladığı Gidiyorsun şarkısının klip çalışmasında ise yönetmen Can Özen ile çalıştı.

Global bir etki yaratma ve dünya çapında bir şarkı olma niteliği taşıyan Gidiyorsun şarkısı, çıkış anından itibaren müzik listelerinin zirvesine hızla yükselme iddiası taşıyor.

Ersay Üner’in yepyeni şarkısı ‘’Gidiyorsun’’, 717 Digital etiketiyle 21 Mayıs tarihinden itibaren tüm dijital platformlarda yayında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.