Ersay Üner, Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk oldu

“Nokta” isimli yeni albümüyle Ersay Üner, Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk oldu. Kahkaha dolu programda Ersay, samimi açıklamalarıyla dinleyicileri şaşırttı.

“Nokta” albümü müzik severler tarafından çok beğenilen Ersay Üner;

“Çalıştım çalıştım böyle bir şey yaptım… Sabah 5’lerde okumalar yaptım. Tüm kayıtlarımı kendi stüdyomda yaptım. Müzik kısmını ben, görsel kısmını Büşra yaptı.” dedi.

blank

BÜŞRA’NIN KENDİ FİLMİNİ ÇEKMESİNİ BEKLİYORUM!

Yasemin Şefik’in “Büşra Pekin, klibini çekmiş ve harika olmuş…” yorumu üzerine Ersay Üner; “Büşra’ya sen çek dedim. Amerika’da çektik klibi. Ama Amerika’da kimseyi tanımıyoruz. İnanılmaz çalıştı. Yeteneğinden asla şüphem yok. Büşra’nın yönetmenlik tarafını görmesini istedim. Ondan şimdi film çekmesini bekliyorum. Bir de sesi de harika… Muhteşem yetenekli. Müzik kulağı inanılmaz.”

Önümüzdeki günlerde yeni şarkılarını yorumlayan Merve Özbey, Simge…gibi şarkıcılar için de heyecanlandığını belirten Ersay Üner;

“Ben hiç şarkı saklamadım. Her zaman ürettim paylaştım. Elimde birçok şarkı var. Diğer sanatçı arkadaşlarımla da paylaşacağım” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.