Ersay Üner, Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde sevenleri ile buluştu

Ersay Üner, geçtiğimiz akşam Nokta albümündeki şarkılarını ilk kez Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi’nde seslendirdi.

Büyük ilgi ile takip edilen konserde Ersay Üner’i sanatçı dostları da yalnız bırakmadı.

Ersay Üner’i izlemeye gelenler arasında; sevgilisi Büşra Pekin, sanatçı dostlarından İlyas Yalçıntaş, Buray, Feride Hilal Akın, Mahmut Orhan, Röya ve Aynur Aydın vardı.

En güzel şarkılarını dostları ve sevenleriyle hep bir ağızdan söyleyen Ersay Üner’in renkli görüntüler ve muhteşem performanslarla dolu sahnesine sürpriz isimler eşlik etti.

Buray, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın ve Röya ile birlikte şarkılar söyleyen Ersay Üner, gece boyu dinleyicilerden büyük alkış aldı.

Sahnede Sürpriz Doğum Günü!

Geçtiğimiz 7 Ekim Pazartesi günü doğum günü olan Ersay Üner’e sahne öncesi basın mensupları tarafından gelen doğum günü pastası büyük sürpriz yaşattı.

40 yaşına giren başarılı sanatçı, sahneye getirilen bir diğer doğum günü pastası ile doğum günü mumlarını üfleyerek dilek tuttu.

Ersay Üner duygularını: ‘’Normalde söylemem ama bu sefer dileğimi sizlerle paylaşacağım, içimden böyle geldi. Ben stüdyoda çok fazla ürettim ve bunları sizlerle sahnede paylaşmayı çok özledim. Dilerim konserlerimde sizlerle böyle sık sık bir araya geliriz. Nokta albümümün İstanbul’daki ilk konseri, çok güzel bir atmosfer var karşımda. Merak etmeyin yakında bu konserlerin devamı gelecek. Sevginiz bana cesaret veriyor. Çok teşekkür ederim hepinize.’’ şeklinde ifade etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.