Erol Evgin’den Long Play sürprizi!

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, 2 altın plak kazanmış 14 unutulmaz şarkıdan oluşan “İşte Öyle Bir Şey” isimli albümünün Long Play haliyle müzikseverlerle buluşuyor.

Sevgiler Günü” ne özel Long Play

Erol Evgin’in, 2005 yılında yayınlanan sözleri Çiğdem Talu’ya, müziği Melih Kibar’a ait olan; “Sevdan Olmasa”, “Aldım Başımı Gidiyorum”, “Söyle Canım”, “Bir de Bana Sor”, “Hep Böyle Kal” isimli bir çok hit eserinin yer aldığı “İşte Öyle Bir Şey” isimli albümü “Sevgiler Günü” ne özel Long Play haline getirildi.

40 Yıl Sonra Yeniden

Plak koleksiyonerleri için sınırlı sayıda üretilen Long Play’ler sayesinde sanatçının sevenleri Erol Evgin’i, 40 yıl aradan sonra tekrar plaktan dinleyebilecekler.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.