Erol Evgin, sanat hayatının 55. yılında yaz konserleriyle Türkiye turnesine çıkıyor

Türk pop müziğinin duayeni Erol Evgin, sanat hayatının 55. yılında KerkiSolfej’in düzenlediği yaz konserleriyle Türkiye turnesine çıkıyor.

Türkiye’yi dolaşacak olan Erol Evgin; 28 Mayıs’ta Adana’da, 30 Mayıs’ta İstanbul’da, 14 Haziran’da Antalya’da, 16 Haziran’da Bursa’da, 18 Haziran’da Ankara’da, 23 Haziran’da İzmir’de, 12 Temmuz’da Bodrum’da, 21 Temmuz’da Kuşadası’nda, 4 Ağustos’ta Datça’da, 16 Ağustos’ta Altınoluk’ta, 18 Ağustos’ta Çeşme’de konserler verecek.

30 Mayıs’ta İstanbul’da

Erol Evgin, 30 Mayıs’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

Bu özel gecede sahnesinde sürpriz bir konuk da ağırlayacak olan sanatçı, dört neslin birlikte söylediği sevilen şarkılarının arasına müzik yaşamından anılar, anekdotlar, şiirler ve şakalar katarak hazırladığı eşsiz şovuyla izleyenlere unutulmaz bir yaz akşamı yaşatacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.