gazetemag tv

Erol Albayrak, yeni koleksiyonu ile Beyrut Moda Haftası’nda göz kamaştırdı

Türkiye’yi yurt dışında her zaman başarıyla temsil eden dünyaca ünlü Modacımız Erol Albayrak, 2020 İlkbahar/Yaz Couture koleksiyonu ile Beyrut Moda Haftası’nda göz kamaştırdı. Lübnan’ın ünlü isimlerinin akın ettiği ve ön sıralarda izlediği Erol Albayrak defilesi, Fashion Tv’de 120 ülkede canlı olarak yayınlandı. Erol Albayrak, mermer ve doğal taş dokularından esinlenerek oluşturduğu tasarımlarıyla büyük beğeni topladı.

Uluslararası üne sahip Türk moda tasarımcısı Erol Albayrak; 2020 İlkbahar Yaz Haute Couture koleksiyonunun defilesini önceki akşam Beyrut Moda Haftasında ki defilesiyle tanıttı.

Dünya’da Türk modasını temsil eden en önemli tasarımcılarımızdan Erol Albayrak mermer ve doğal taş dokularından esinlenerek oluşturduğu koleksiyonuyla büyük beğeni topladı. Dünya’nın en önemli ve lüks mağazalarında satılan koleksiyonlarıyla birçok ünlü isim tarafından tercih edilen Erol Albayrak, moda endüstrisinin başkentlerinden Paris ve Beyrut Moda haftalarında adından sıkça söz ettiriyor.

Önce ki akşam Beyrut Moda Haftası kapsamında Biel The Parks’ta gerçekleşen, aralarında Türkiye’nin Lübnan büyükelçisi Hakan Çakıl, Samar Yamak, Lucia Kiriko, CarolHanoun, Paola El Sit, GhinaGhandour gibi Lübnan’ın Dünyaca tanınmış celebrity isimlerinin bulunduğu defileyi Fashion TV naklen yayınladı.

Erol Albayrak

EROL ALBAYRAK’DAN MODA’NIN YENİ ÖYKÜSÜ: “HER ŞEYİ YAPABİLİRSİN”..

Lurexli şifon, ziberlin, tül,gazar, gibi sıradışı kumaşlarla, couture tekniklerinin yoğun olarak kullanıldığı koleksiyonun ilhamını mermer desenlerinden alan tasarımcı Erol Albayrak mavi, şampanya, ekru, siyah, pembe, bordo renkleri ile gümüş ve altın gibi metalik tonları birbiriyle harmanlamış. Erol Albayrak güçlü, feminen ve sofistike kadın kavramına bu koleksiyonda kadının doğallığını ve toprak ile olan iletişimini ön plana çıkardığını söylüyor. Kadının tüm güçlü özelliklerini koleksiyona yansıtan Erol Albayrak, “Her Şeyi Yapabilirsin” mesajıyla modanın yeni öyküsünü yazıyor.

İngiltere, Belçika, USA, Hollanda, Almanya ve Ortadoğu’nun lüks butiklerinde satılan koleksiyonları ile ülkemize tanıtım anlamında ciddi değer katan tasarımcı Erol Albayrak’ı önümüzde ki süreçte Dünya moda endüstrisinde çok daha fazla göreceğiz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler