“Erkenci Kuş” ve “Bay Yanlış” dizileri İtalya’da rekor kırıyor!

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği “Erkenci Kuş” ve “Bay Yanlış” dizileri Türkiye’nin ardından yurtdışında da büyük ses getirmeye devam ediyor.

GOLD FİLM YAPIMLARI BİRBİRLERİYLE YARIŞIYOR!

İtalya’da fenomen olan Erkenci Kuş, yayınlandığı Canale 5’de final bölümüyle üç milyon izlenme, 20.4 izlenme payı alarak ülkede şimdiye dek izlenen en yüksek izlenme oranı ve sayısına ulaşan dizi olarak rekor kırdı.

“Erkenci Kuş”un final bölümünün yayınlanmasının ardından İtalya, 2021 yaz sezonuna “Bay Yanlış” ile girdi. İlk bölümüyle milyonları ekran başına toplamayı başaran dizi 2 buçuk milyona yakın izleyici ile 18.9 izlenme payı alarak yeni bir rekora ulaştı.

Her iki dizinin de yapımcılığına imza atan Gold Film’in dizileri İtalya’da adeta birbirleriyle yarışıyor.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.