Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır’a tencere yuvarlandı kapağını buldu yorumu

“Alkol yasaklansın” açıklamasıyla çok konuşulan oyuncu Erkan Petekkaya ile sık sık alkolü fazla kaçırdığı konusunda eleştiriler alan Deniz Çakır, FOX TV’de yayınlanacak Vurgun dizisinde başrolleri paylaşacak.

Beşiktaşta bulunan bir kafede akollü halde başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen oyuncu Deniz Çakır’, “Alkol yasaklansın” sözleriyle geçtiğimiz ay tepki çeken Erkan Petekkaya FOX TV’de ekranlara gelecek ‘Vurgun’ isimli dizide rol alacak.

“TENCERE YUVARLANDI KAPAĞINI BULDU!”

Sık sık ‘alkol’ ile ilgili haberlerle gündeme gelen iki oyuncunun aynı dizide buluşması sosyal medyada “Tencere yuvarlandı kapağını buldu!” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

NE OLDU?

Beşiktaş’ta bulunan bir kafede başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddiasıyla bugün savcılığa ifade veren Deniz Çakır, ifadesinde önce kadınlara “Arabistan’a gideceksiniz, İran’a gideceksiniz” cümlelerini kurmadığını söylese de daha sonra arkadaşlarına bu cümleleri söylediğini itiraf etti.

Erkan Petekkaya ise verdiği bir röportajda “Acilen alkol ve sigaranın yasaklanması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı. Petekkaya sonrasında “Sözlerim sanki bağnazca alkole ve sigaraya karşıymışım gibi algılandı. Nasıl ki ‘savaşlar olmasın, dünyada çocuklar açlıktan ölmesin, herkes refah içinde yaşasın’ gibi temennilerimiz varsa benimki de öyle bir temenniydi” diyerek sözlerine açıklama getirmişti.

Oyuncu Deniz Çakır, İstanbul Adliyesi’nde ifade verdi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.