Erdal Beşikçioğlu’ndan Emrah Serbes yorumu

Trafik kazası yaptığını olaydan bir hafta sonra sosyal medya hesabından yayınladığı bir mektupla itiraf eden yazar Emrah Serbes’in durumu oyuncu Erdal Beşikçioğlu’na soruldu.

Serbes’in kaleme aldığı Behzat Ç. dizisiyle büyük ses getiren Erdal Beşikçioğlu kısa bir süre sonra yine aynı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyordu. Ancak Emrah Serbes’in yaptığı itiraf tüm seyri değiştirdi. Sosyal medya hesabından yapılan itiraf sonrasında hapse atılan Emrah Serbes hakkında Beşikçioğlu’nun nasıl bir yorumda bulunacağı merak ediliyordu. Oyuncu Beşikçioğlu Milliyet’ten Selay Sarı’ya konuştu. Sahneye koyduğu “Woyzeck Masalı” adlı müzikal hakkındaki sorulara yanıt veren Beşikçioğlu, Behzat Ç.’ye dair açıklama yaparken Emrah Serbes’e de değindi.

İşte o röportajdan ilgili soru ve yanıt:

“Son olaylar çerçevesinde ‘Behzat Ç’nin durumu ne olacak?

Emrah (Serbes) çok güzel bir sinopsis yazmıştı, bu korkunç kaza olmadan önce. Çok da güzel, naif bir hikâye yazmıştı. Keşke böyle olmasaydı.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.