Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. iddialarını doğruladı

Yayınlandığı dönem büyük bir fan kitlesine sahip olan Behzat Ç. dizisini bir süredir ekranlara döneceği iddia ediliyordu. Dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu bu iddialara doğruladı.

Behzat Ç’nin tekrar izleyiciyle buluşması için niyetlerinin olduğunu ve çalışmaların sürdüğünü açıklayan Erdal Beşikçioğlu, Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’nun sorularını yanıtlarken şunları söyledi…

“Dizinin yayını için dijital platform Blu TV’yle bu konuyla ilgili konuşuyoruz. Onlar da çok heyecanlı, biz de çok heyecanlıyız, izleyici de. Umarım telifiyle ilgili bir sıkıntı olmaz. Ben oynamaktan keyif alırım.”

“Behzat Ç. karakteri sevilmeyecek karakter değil… Şahane ve çok da güzel yazılmış bir karakter. Bir roman uyarlaması olduğu için detayları çok fazla olan bir karakter. O yüzden o sularda yüzmek şahaneydi.”

Yeni bölümlerinin henüz nerede yayınlanacağı açıklanmayan Behzat Ç., Star TV ekranlarında 3 sezon yayınlanmış ve 96.bölüm sonunda final yaparak ekranlara veda etmişti.

Daha sonra ‘Behzat Ç. Ankara Yanıyor’ isimli dizinin devamı olan bir film 1 Kasım 2013’te vizyona girmişti.

Dizinin geçmiş bölümlerdeki oyuncu kadrosu ise şöyleydi:

Behzat Ç. – Erdal Beşikçioğlu
Harun Sinanoğlu (Tosun Paşa) – Fatih Artman
Sabri Özay (Hayalet) – İnanç Konukçu
Eylül – Sezin Akbaşoğulları
İsmet Arif Karasu (Akbaba) – Berkan Şal
Eda Akkaya – Seda Bakan
Cevdet Berke – Üzrek
Tahsin Yılmaz – Eray Eserol
Şule Şafak – Ayça Eren
Şevket Ç. – Ege Aydan
Ceyda – Elvin Beşikçioğlu
Hüseyin Remzi – Evren

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.