Erdal Acar‘ın Çeşme Ovacık‘taki milyonluk çiftlik evi kaçak çıktı

Beykoz Acarkent’in sahibi İsmet Acar’ın çapkınlıkları ile ünlü oğlu Erdal Acar ‘ın iki yıl önce yapımına başladığı Çeşme Ovacık ‘taki milyonluk çiftlik evi kaçak çıktı.

BELEDİYE EKİPLERİNİ EVE ALMADILAR

Erdal Acar’ın Çeşme, Ovacık Köyü’nde satın aldığı tarlaya imar izni olmadan kaçak yollarla çiftlik evi yaptırdığı için geçtiğimiz gün denetim içim eve gelen belediye ekipleri ile Acar’ın çalışanları arasında hareketli dakikalar yaşandı.

ACAR’A 400 BİN TL CEZA KESTİLER

Denetim için eve girmek isteyen ancak eve alınmayan belediye denetim ekipleri Acar’a imar izni olmadan tarlaya çiftlik evi yaptığı için 400 bin TL para cezası keserek 15 gün içinde çiftlik evinin mühürleneceğini ilettiler.

20 DÖNÜMLÜK MİLYONLUK KAÇAK ÇİFTLİK YIKILABİLİR

İstanbul’dan ayrılıp Çeşme Ovacık’taki çiftlik evine yerleşen ve hayatını eşi Kardelen Acar ve üç çocuğu ile çiftlik hayatı sürerek geçiren Acar’ın çiftlik evinin yıkılması gündemde. Konut imarı olmayan sadece tarla statüsünde olan yere imar izni almadan 20 dönümlük alana ultra lüks çiftlik yaptıran Erdal Acar’ın çiftliğinin yıkılması gündemde…

KARDELEN ACAR SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Belediye Ekiplerinin işlem yapmak için çiftlik evine girdikleri anda bahçede çocukları ile vakit geçiren, Kardelen Acar evin mühürleneceği öğrenince sinir krizi geçirdi. Eşini sakinleştirmek eşi Erdal Acar’a düştü.

ACAR’IN KAÇAK ÇİFTLİĞİNİN DEĞERİ 5 MİLYON DOLAR

Erdal Acar’ın hiç bir kurumdan ve belediyeden izin almadan tarla statüsündeki alana iki yıl önce yaptırdğı muhteşem çiftlik evinin değerinin 5 milyon dolar olduğu öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.