gazetemag tv

Engin Günaydın: Dizi süreleri gerçekten çok uzun

Aile Arasın’da Fikrek karakterini canlandıra Engin Günaydın dizi projeleri için “Yat kalk çekime git, ben öyle bir hayat istemiyorum” dedi

Oyuncu Engin Günaydın, önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Rol aldığı Aile Arasında filmi vizyonda büyük başarı yakalayan oyuncu, ”Beklediğimiz bir sonuçtu. Seyircimize teşekkür ederiz” dedi.

Uzun süredir dizilerde rol almayan Engin Günaydın bunun nedenini şöyle açıkladı: ”Dizi süreleri gerçekten çok uzun. Yat kalk, çekime git… Ben öyle bir hayat istemiyorum. Dizilerde rol almam için çok yüksek ücretler geliyor ama hayat kısa. Paran olabilir ama onu harcayacak zamanın olmadıktan sonra önemi yok.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.