Engin Altan Düzyatan’ın eşi Neslişah Alkoçlar oğlunu magazincilerden gizledi

Son olarak Fox TV’de yayınlanan Kurşun dizisinde rol alan Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar geçtiğimiz gün oğullarını okuldan alırken görüntülendi. Oğlu Emir’in Kadınlar Günü için hazırladığı hediyeyi gösteren Alkoçlar, ‘Çok güzeller, bayıldım’ dedi. Alkoçlar, muhabirlerin görüntü almaması için oğlu Emir’i hızla araca bindirdi.

Diriliş Ertuğrul dizisi ile kariyerinde büyük bir yükseliş yaşayana Engin Altan Düzyatan ve eşi Neslişah Alkoçlar, Levent’te objektiflere takıldı.

Oğlunu okuldan alan ünlü çiftten Neslişah Alkoçlar oğlu Emir’i eşinin olduğu araca hızla yönlendirdi. oğlunun görüntülerinin alınmamasını isteyen Alkoçlar, kendisine yöneltilen soruları da yanıtsız bıraktı.

blank

Elindekileri gösteren Alkoçlar ise, “Emir, Kadınlar Günü için okulda yapmış. Çok güzeller, bayıldım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.