Engin Akyürek ve hayranlarından anlamlı destek

Engin Akyürek’in Latin hayranları, UCİM’e (Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği) bağış yaptı. Hayranlarının bağışına kendisi de katkıda bulunan oyuncu, çocuk istismarına karşı kurulan derneğe 100 bin liralık yardımda bulundu.

Engin Akyürek‘in geçtiğimiz yıl 12 Ekim’deki doğum gününde hayranlarından anlamlı bir hediye gelmişti. Güney Amerika’da fırtınalar estiren oyuncunun yeni yaşı için Brezilya, Şili, Arjantin ve Peru’dan çok sayıda kişi, Engin Akyürek adına Saadet Öğretmen’in kurduğu Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’ne (UCİM) bağışta bulunmuştu.

İSTANBUL’DA BULUŞMA

Engin Akyürek, bu anlamlı hediyeden aylar sonra Latin hayranlarıyla İstanbul’da buluştu. Yakışıklı oyuncu, Güney Amerikalı hayranlarının dernek için yaptığı bağışa da katkı sağlayıp bir kez daha yardımsever yanını konuşturdu. Büyük kısmını Engin Akyürek‘in karşıladığı bağışın 100 bin lira civarında olduğu öğrenildi. Çocuk istismarına karşı elini taşın altına koyan ünlü oyuncu, İstanbul’daki buluşmada da kendisi adına UCİM’e bağış yapan Latin Amerikalı hayranlarına tek tek teşekkür etti.

blank

LATİNLER’DEN SEVGİ SELİ

Çok sayıda Engin Akyürek hayranı, oyuncuyu yakından görmek için Güney Amerika’dan İstanbul’a geldi. Fanları tarafından çembere alınan başarılı oyuncu, sevgi seline kapıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.