“Engin Akyürek ve Burak Özçivit dünyada tanınıyor ise bunun sebebi Netflix değil”

Yapımcı Mehmet Bozdağ, geçtiğimiz günlerde dijital platformlar ile ilgili açıklama yaptı.

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile dijital platformların, sinema izleyicisini etkilediğini söyleyerek “Engin Akyürek ve Burak Özçivit dünyada tanınıyor ise bunun sebebi Netflix değil…” dedi.

blank
Engin Akyürek

Sözlerine devam eden ünlü yapımcı, Dijitalin yaygınlaşmasıyla sinema çöküş yaşıyor. Bu dönemde Türkiye’nin Netflix’e muhtaç olması kadar acı verici bir şey olamaz. Niye çünkü dünya çapında en çok başarılı olduğu şey dizilerimizdi. Başka hiçbir endüstride böyle değildik. Cannes’a gittik adım atılmıyordu Burak Özçivit’le… Biz bunu stratejik olarak kullanamadık. Burak Özçivit ve Engin Akyürek dünyada tanınıyor. Biz bunu Netflix olmadan başardık.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.