Engin Akyürek ile Neslihan Atagül “Sefirin Kızı” için sete çıkıyor!

Engin Akyürek ile Neslihan Atagül, Sefirin Kızı’nın yurt dışı çekimleri için Montenegro’ya gidecek.

Herkesin merakla beklediği Sefirin Kızı dizisinden haberler gelmeye başladı. Engin Akyürek ile Neslihan Atagül’ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı, 25 Ekim günü ilk kez sete çıkacak. Çekimler Muğla’da başlayacak. Ardından da yurt dışı çekimleri için bir kaç günlüğüne Montenegro’ya gidilecek. Karadağ’da bulunan Montenegro, Avrupa’nın masal diyarı olarak biliniyor.

Sancar ve Nare’nin hikayesi

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Sefirin Kızı, Star TV’de yayınlanacak. Dizinin yönetmen koltuğuna ise Emre Kabakuşak oturacak. Sefirin Kızı’nda Engin Akyürek, Sancar Efeoğlu’nu Neslihan Atagül ise Nare’yi canlandıracak. Bu iki oyuncunun yanı sıra Uraz Kaygılaroğlu’nun da ‘Sefirin Kızı’nda rol alacağı biliniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.