Engin Akyürek ile başrolü paylaşacak olan Fahriye Evcen’in aldığı ücret şaşırttı

Fahriye Evcen’in yeni proje için meslektaşlarının aksine düşük ücret alması duyanları şaşkına çevirdi.

Son günlerde ekranlarda yer alan bir çok dizi, oyuncularına verdiği ücret ile duyan herkesi şaşkına çevirmeye devam ediyor.

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, yeni dizi ‘Esaretin Bedeli’ ile ekranlarda yerini alacak. Engin Akyürek ile başrolü paylaşacak olan Evcen’in aldığı ücret ise duyanları şaşırttı. Meslektaşı Tuğba Büyüküstün bölüm başı 65 bin lira, Burçin Terzioğlu 180 bin, İlker Kaleli 200 bin ve lira Kıvanç Tatlıtuğ 130 bin lira alırken Evcen 40 bin liraya anlaştığı öğrenildi.

İlk tercih Serenay

Oyuncu kadrosunda ilk beli olan isim Engin Akyütek olurken bölüm başı 60 bin lira alacağı duyulmuştu. Kadın başrol için arayış içinde olan yapımcılar ilk olarak Serenay Sarıkaya ile görüşmüş ve sonunda Evcen de karar kılmıştı. Dizinin yardımcı oyuncuları ile görüşmeler halen sürerken gün geçtikçe oyuncu kadrosu oturmaya başladığı gelen bilgiler arasında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.