YouTube / gazetemag tv

Enes Batur Sürgüntekin, YouTube’u bırakıyor

Geçtiğimiz gün amcasına ve yengesine video amaçlı ağır hakaretler ederek tepki çeken sosyal medya fenomeni Enes Batur Sürgüntekin, YouTube’u bırakıyor.

Amcasına kışkırtma videosunda sarf ettiği kırıcı ve oldukça ağır sözlerle hem sosyal medyada hem yazılı ve görsel basında büyük bir infiale sebep olan Batur’un, YouTube kariyerine son vereceği iddia edildi.

SOSYAL MEDYAYA VEDA MI EDİYOR?

Genç YouTuber, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarından “26.10 Final” notuyla paylaşımlar yaptı. Sürgüntekin’in bu hamlesi ise YouTube’u bırakıyor mu? sorularını getirdi.

“RİSK AL”

Enes Batur Sürgüntekin, gündem olan hakaret videosunun gündem olmasında sonra “Risk al” diye paylaşım yaptıktan sonra yaptığı final paylaşımı da kafaları karıştırdı.

Sürgüntekin, amcası ve yengesi hakkında ettiği hakaretlerden sonra Twitter hesabından “Özür dilerim… Amcamla aramızda hiç bir sorun olmasa da, videoyu yayınlamadan önce Amcam izlemiş sorun etmemiş olsa da, söylediğim şeylerin benim için hiç bir gerçeklik değeri olmayıp sadece kızdırmak amaçlı olsa da, söylediğim şeyler yanlış, hatamı anladım özür dilerim herkesten.” paylaşımını yapmıştı.

SOSYAL MEDYA SALLANDI

Sosyal medya fenomeninin paylaşımlarından sonra YouTube hesabını kapatıyor iddiaları ise kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Batur’a olumlu mesajlarının yanı sıra bir çok kullanıcıdan da olumsuz yorumlar geldi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.