En anlamlı hediye… Sen Anlat Karadeniz’in başrolüne büyük sürpriz!

Ekranların sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna’nın hayranları, başarılı oyuncuya büyük bir sürpriz yaptı. Tuna’nın edebiyata olan düşkünlüğünü bilen sevenleri, oyuncu adına bir kütüphane yaptırdı.

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin Tahir’i Ulaş Tuna Astepe’nin edebiyata ve kitaplara olan ilgisini bilen Kars’ta yaşayan hayranları anlamlı bir sürpriz yaptı.

Kars’ın Kağızman ilçesinde yaşayan hayranları, oyuncunun adını taşıyan bir kütüphane yaptırdı.

blank

KÜTÜPHANE YAPTIRDILAR

Ulaş Tuna Astepe’nin edebiyata ve kitaplara olan sevgisini yakından takip eden hayranları, Kars’ın Kağızman ilçesindeki Çiçekli Afetevleri Fikri Topkaya İlkokulu/ortaokulu’nun atıl durumda bulunan bir odasını baştan aşağı yenileyip kütüphaneye dönüştürdü.

blank

ULAŞ TUNA ASTEPE KİMDİR?

1 Ocak 1988’de İzmit’te dünyaya gelen oyuncu orta okul eğitimini de doğduğu yerde tamamladıktan sonra liseyi İstanbul Lisesi’nde okudu. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

2012 yılında Cam Yapraklar oyununda rol aldı. Daha sonra izleyici onu Kenan İmizalioğlu’nun başrol oynadığı Karadayı dizisinde Orhan karakterine hayat verdi.

Astepe şimdi ATV’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz’de “Tahir” karakterine hayat veriyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.