Emsal Doğan 27. şubesini Bodrum’da açtı

Sektörün başarılı markalarından biri olan markanın yaratıcısı genç ve başarılı iş kadını Emsal Doğan, İstanbul’un yanı sıra yurt genelinde açtığı şubelerle çok daha fazla kişiye ulaşmaya devam ediyor. Danışanlarına Avrupa’daki son teknolojik cihazlar ve tekniklerle hizmet veren Emsal Doğan 27. şubesini Bodrum Yalıkavak’da açtı.

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde Franchising çalışmalarına ağırlık veren Emsal Doğan’ın adını taşıyan yeni merkez Merve Dönmez yatırımıyla Bodrum Yalıkavak’da şık bir davetle açıldı. Emsal Doğan ve ekibinin yanı sıra Bodrum’un tanınmış isimleri de açılışta hazır bulundular. İş, cemiyet, spor, siyaset ve sanat dünyasından çok ünlü isimlere makyaj ve güzellik hizmeti ve danışmanlığı yapan Emsal Doğan “Her geçen gün hem ekibimizi hemde hizmet ağımızı genişletiyoruz. Çeşitli illerden de yatırımcılarla iş ağımızı çoğaltırken çağın getirdiği bakımlı ve güzel insan imajını en üst seviyeye taşımaya çalışıyoruz. Alanında eğitimli ve tecrübeli ekiplerle bugün 27. şubemiz hizmete girdi” dedi.

blank

Bodrum Yalıkavak’da hizmet verecek salonun sahibi Merve Dönmez’de hem bireysel hemde kurumsal hizmetlerle Bodrum ve çevresine hizmet vermek için en seçkin markayı tercih ettiklerini söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.