Emre Kaya’ya Sevenlerinden “Sevgi” Hapsi

HAYRANLARI SAHNEYE FIRLAYINCA ZOR ANLAR YAŞADI

Sahne performansı ve usta yorumu kadar sempatik kişiliğiyle milyonlarca hayran kitlesine sahip olan Emre Kaya, son projesi Usta Şarkılar ile zirvedeki yerini taçlandırıyor. Her telden esere kendine has yorumuyla ayrı bir değer katan ünlü popçu ve yeni arabeskçi Emre Kaya, çıktığı konser maratonunda sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

SOLİST EMRE KAYA, VOKALİST HALK

Tüm eserlerini dinleyenlerinin vokalistliğinde seslendiren Emre Kaya, kendine has yorumunun yanı sıra sahne performansıyla da sevenlerinin gönlündeki yerini perçinliyor.

Arabesk müziğin duayenlerine ait birbirinden değerli eserleri Usta Şarkılar projesi ile sevenleriyle buluşturan, projenin yorgunluğunu atamadan sahneden sahneye koşan Emre Kaya, bir yandan da yeni şarkısının hazırlıkları için ünlü aranjör Erhan Bayrak ile stüdyoda sabahlıyor.

Sevenlerinden aldığı bitmek bilmeyen enerjisiyle sahnede adeta devleşen Emre Kaya, konserlerinde zaman zaman duygulandırırken, kıpır kıpır hareketli şarkılarıyla da eğlenceye tavan yaptırıyor.

Sahneye hayranlarının çığlık çığlığa tezahüratlarıyla çıkan ve sahnenin bir ucundan diğer ucuna adeta devleşen ünlü popçu, bitmeyen enerjisiyle hayranlarının alkış tufanına yakalanıyor.

KAÇMAK ZORUNDA KALDI

Mütevazı kişiliğiyle kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hiçbir hayranını geri çevirmeyen ünlü sanatçı, Arnavutköy festivalinde zor anlar yaşadı. Güvenlik koridorunu ve korumaları aşarak sahneye fırlayan Emre Kaya fanatikleri, onun arka kapıdan kaçırılarak götürülmesine neden oldu. Ünlü sanatçının, “Böyle durumlarda çok üzülüyorum ancak, tek bir sevenimin dahi burnunun kanaması benim canımı acıtır” dediği öğrenildi.

Mayıs ayı boyunca Sakarya, Antalya, Bodrum, İstanbul, Burdur, Kocaeli ve Tokat’a kadar yurt içinde adeta mekik dokuyan Emre Kaya, 4 Haziran’da da Hollanda’da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ünlü popçu ve yeni arabeskçi Emre Kaya, Hollanda dönüşü Bodrum, Konya Selçuklu Festivali ve Didim gibi birçok kentte konserlerine devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.