Emre Kaya, Gebze’de sevenleri ile buluştu

Pop müziğin yetenekli ismi Emre Kaya, önceki akşam Gebze’de kendisini dinlemeye gelen sevenleri ile buluştu.

Yaklaşık 5 bin kişiye unutulmaz anlar yaşatan Emre Kaya, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Pop müziğin son zamanlarda rap müzik karşısında zayıf kaldığı yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine Emre Kaya “Ben bunu her seferinde söylüyorum ve söyleyeceğim de pop müzik asla ölmez. Rap müzik zaten vardı ama bizim ülkemizde yeni yeni yayılmaya başladı. Fakat bu pop müziğin biteceği anlamına gelmiyor. “ dedi.

“Karaktersiz Cümleler”

Son zamanlarda rap müzik yapan şarkıcıların sanatçılarla girdiği diyalogları çok doğru bulmadığını söyleyen Emre Kaya, Reynmen’ i önce övdü sonra eleştirdi. Reynmen’ in sosyal platformdaki tıklanmalarının doğru olduğuna inandığını söyleyen Emre Kaya, “Ben o tıklanmaların ve izlenme sayılarının kesinlikle yalan olduğuna inanmıyorum. Bu gerçekten çok büyük bir başarı ama kendisini eleştirenlere yaklaşımını hiç doğru bulmuyorum. Işın Karaca, Alişan bu işe yıllarını veren isimler, onun için Reynmen’ e “Reynmen otur sıfır” demek istiyorum. Reynmen bu hareketlerinden dolayı bende sıfır. Yaptığı bazı karaktersizce cümleleri asla doğru bulmuyorum. “ diyerek eleştirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.