Emre Belözoğlu, Ersun Yanal’la kavga ettiği iddilarına cevap verdi

Fenerbahçe’nin tecrübeli futbolcusu Emre Belözoğlu, teknik direktör Ersun Yanal ile kavga ettiği iddialarına cevap verdi.

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Ersun Yanal ile kavga ettiği yönündeki iddialar hakkında açıklamalarda bulundu.

“FENERBAHÇE’YE EN UFAK BİR ZARARIM OLACAKSA, BU FORMAYI SIRTIMA GEÇİRMEM”

İddiaların tamamen gerçek dışı olduğunu ve Fenerbahçe’ye zarar verecek noktada olması durumunda bir an bile sarı-lacivertli formayı giymeyeceğini dile getiren Emre, “Kamuoyunun bilmediği ve Ersun hocanın anlatmadığı diye bir cümle var… Bu yalanların ispatlanması lazım, bunlar iftira ve ispata mecbur. Böyle bir konuyla gündeme gelmekten dolayı çok üzgünüm. Fenerbahçe’nin kaptanıyım ve bu takımın şampiyonluğu için son nefesime kadar mücadele vereceğimi herkes biliyor. Bunların neden Beşiktaş derbisinden sonra neden gündeme geldiği bilecek kadar da zekiyim. Maçtan önce hocamızla da konuştuk, ayak bileğimde bir sorun vardı, hafta boyunca da devam etti. Ben bu olayların mağduru olmak istemiyorum. Saha içerisinde bir şey varsa, bunun bedelini öderim, ödedim ama bu tarz şeyler ile gündeme gelmek istemem. Fenerbahçe’ye en ufak bir zararım olacaksa, bir dakika dahi Fenerbahçe’de durmam, bu formayı sırtıma geçirmem” dedi.

“FENERBAHÇE’YE HİZMET İÇİN GELDİM”

Hakında ortaya atılan iddiaların nereden çıktığını da bilmediğinin altını çizen Emre, “Benim hakkımda ortaya atılan iddialar nereden çıktı, kimden çıktı artık bilmiyorum. Bu dedikodu, Fenerbahçe’nin büyüklüğü ile ilgili ortaya atılan bir iddia. Hocam, maçtan sonra “Kavga ettiğimiz söyleniyor, gel beraber basın toplantısına çıkalım” dedi ve ben de hocanın koluna girdim ve basın toplantısına çıktım” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe’de kadroyu Ersun Yanal’ın yaptığını belirten Emre, “Ben fit olsam da hazır olsam da Ersun hocam beni oynatmayabilir. Ben, Fenerbahçe’ye hizmet için geldim, bazen oynarım, bazen oynamam. Oynamadığım zaman üzülürüm ama bunu tepkiye dönüştürmem” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.