Emre Aydın’ın yaz turnesi başlıyor

Pandemi koşulları sebebiyle konserlerine ara vermek zorunda kalan Emre Aydın’ın normalleşme kararlarıyla birlikte Temmuz ayı konser takvimi de oluştu.

Türkiye’nin birçok farklı şehrinden davet alan başarılı sanatçı Emre Aydın, davetleri kabul ederek ay boyunca tüm ülkede sevenleriyle beraber özlem gidermeye hazırlanıyor.

Açıklanan takvime göre 1 ay boyunca Türkiye’nin 3 farklı bölgesinde  konserler verecek olan Emre Aydın, Temmuz ayının son konseri olan Trakyafest’te sahne alarak hayranlarıyla hep bir ağızdan şarkılarını söyleyecek. 8 farklı şehirde sevenleriyle buluşacak olan başarılı sanatçı 14 günde tam 4.927 km yol gidecek.

blank

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.