Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç arasında son durum!

Olaylı ayrılıkta davaların ardı arkası kesilmezken flaş bir gelişme yaşandı. Emre Aşık, “FETÖ’cü” diyerek kendisini savcılığa ihbar eden eski eşi Yağmur Sarnıç’tan şikayetçi olmuştu. Savcılık, Yağmur Sarnıç’ın şikayet hakkını kullandığını belirterek dosyayı kapattı.

Eski futbolcu Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç, 12 Kasım’da İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak anlaşmalı boşanma talebinde bulunmuştu.

Çift, ardından boşanma protokolünü mahkemeye teslim edip birbirlerinden hiçbir talepte bulunmamıştı. Ancak Yağmur Sarnıç, 5 Aralık 2018’de Taksim Polis Merkezi’ne başvurup eski eşini FETÖ üyesi diye ihbar etmişti.

Savcılık bu ihbar sonrası yaptığı araştırmada ünlü futbolcunun FETÖ ile bir bağlantısını bulamayıp takipsizlik kararı vermişti. Bu kararın ardından bu kez Emre Aşık, eski eşini iftira suçlamasıyla savcılığa şikayet etti.

Günaydın’ın haberine göre savcılık, milli futbolcunun şikayeti üzerine yaptığı soruşturmayı tamamladı, Yağmur Sarnıç’ın şikayet hakkını kullandığını söyleyip dosyayı kapattı.

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç canlı yayında yüzleşti

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.