Emma Watson’lı The Circle’dan yeni görüntüler yayınlandı

Çok yakında Disney’in modern Güzel’i olarak Güzel ve Çirkin’de karşımıza çıkacak olan Emma Watson’ın bir diğer projesi The Circle’dan yeni fragman geldi.

Watson’ın başrolünü usta oyuncu Tom Hanks ile paylaşacağı teknoloji gerilimi film, bir teknoloji şirketi çalışanının etik ikilemini ortaya koyacak.

Mae (Watson) dünyanın en büyük ve en güçlü teknoloji ve sosyal medya şirketi için çalışmaya başladığında, bunu hayatının fırsatı olarak görür. Genç kadın bu fırsatı iyi değerlendirmeye kararlıdır. Şirkette azmi ve başarısı ile yükselirken şirketin kurucusu Eamon Bailey (Hanks) tarafından mahremiyet, etik ve nihayetinde kişisel özgürlüğünün sınırlarını zorlayan çığır açıcı bir deneye katılmaya teşvik edilir. Ancak deneye katılımı ve aldığı her karar, arkadaşlarının, ailesinin ve insanlığın hayatını ve geleceğini etkilemeye başlayacaktır…

Kadrosunda John Boyega, Karen Gillan, Ellar Coltrane ve Patton Oswalt gibi isimleri bulunduran gerilim filmi, Dave Eggers’in romanından uyarlanıyor ve yönetmenliğini James Ponsoldt üstleniyor.

Film Amerika’da 28 Nisan 2017’de vizyona girecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.