Emma Watson, bu kez Paris sokaklarına kitap bıraktı

Daha önce Londra metro istasyonlarında kitap bırakma eylemini gerçekleştiren oyuncu Emma Watson, bu kez Paris sokaklarına kitap bıraktı.

‘Harry Potter’ filmiyle çocuk oyuncu olarak yıldızı parlayan, son olarak rol aldığı ‘Güzel ve Çirkin’ filmiyle büyük beğeni toplayan Emma Watson, kendini kitap dağıtma işine adadı.

Feminist görüşleriyle tanınan ve bir kitap kurdu olduğu bilinen 27 yaşındaki İngiliz oyuncu, gönüllü olarak Paris sokaklarına kitap bırakma işini üstlendi.

Yaptığı işi Twitter hesabından paylaşan Watson, ‘The Handmaid’s Tale’ adlı kitabın kopyalarını Paris sokaklarının çeşitli yerlerine bıraktığını duyurdu.

blank

Watson daha önce de Londra metrosunda farklı istasyonlara kitap bırakma eylemini gerçekleştirmişti.

Paris’te Watson’ın sokaklarda bıraktığı kitapları bulanlar, bu durumu sosyal medya hesaplarından “Buldum” sözüyle paylaştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.